U.K.E. Eskubaloia Facebooken         U.K.E. futbola Facebooken  
Castellano

[18/09/2012] ASTEBURUKO UKE FUTBOL SAILEKO PARTIDAK

Kadeteak:

URNIETA "A" - URNIETA "B"

Urnietan, larunbata 22, 12:00etan

Emakumezko gazteak:

URNIETA - AÑORGA

Urnietan, larunbata 22, 16:00etan

Gizonezko gazteak:

URNIETA - IDIAZABAL

Urnietan, larunbata 22, 17:45etan

Emakumezko infantilak:

URNIETA - EUSKALDUNA

Urnietan, larunbata 22, 10:00etan

Infantil txikiak:

URNIETA - DANENA

Urnietan, igandea 23, 10:00etan

Ohorezko infantilak:

URNIETA - DANENA

Urnietan, igandea 23, 12:00etan

ASTEBURUKO UKE FUTBOL SAILEKO PARTIDAK - Compartir en Tuenti ASTEBURUKO UKE FUTBOL SAILEKO PARTIDAK - Compartir en Facebook ASTEBURUKO UKE FUTBOL SAILEKO PARTIDAK - Compartir en Tweeter

[13/09/2012] AURREDENBORALDIKO UKE ESKUBALOIKO PARTIDUAK

EMAKUMEZKO SENIORRAK:

URNIETA LONDON SCHOOL - ZARAUTZ

URNIETAn,  IRAILAK 15 LARUNBATA 17:00etan

 

USURBIL - URNIETA LONDON SCHOOL

USURBILen, IRAILAK 18 ASTEARTEA 20:00etan

 

URNIETA LONDON SCHOOL - LEIZARAN

URNIETAn, IRAILAK 21 OSTIRALA

 

 

 

,

AURREDENBORALDIKO UKE ESKUBALOIKO PARTIDUAK - Compartir en Tuenti AURREDENBORALDIKO UKE ESKUBALOIKO PARTIDUAK - Compartir en Facebook AURREDENBORALDIKO UKE ESKUBALOIKO PARTIDUAK - Compartir en Tweeter

[16/08/2012] AURREDENBORALDIKO UKE FUTBOL TALDEEN PARTIDUAK

2012ko abuztuaren 25, larunbata

PREFERENTE MAILA

TRINTXERPE- URNIETA

17.30etan Don Bosko (Errenterian)

2012ko irailaren 1, larunbata

OHOREZKO INFANTIL MAILA

EUSKALDUNA - URNIETA

10.00etan ANDOAINEN

 

KADETE MAILA "A"

URNIETA "A" - EUSKALDUNA

12:00etan URNIETAn

 

EMAKUMEZKO KADETE MAILA

URNIETA - OIARTZUN

10:00etan URNIETAn

 

GIZONEZKOEN GAZTEEN MAILA

SPORTING - URNIETA

15.30etan HERRERAN

 

EMAKUMEZKO GAZTEEN MAILA

AMARA BERRI - URNIETA 

15.30etan MARTUTENEn

 

PREFERENTE MAILA

URNIETA - SAN PEDROTARRA

17:30etan URNIETAn

2012ko irailaren 4, asteartea

PREFERENTE MAILA

URNIETA - ORDIZIA

19.30etan URNIETAN PREFEPREERRPRETERERA

2012ko irailaren 8, larunbata 

GAZTEEN MAILA

Urnietan goiz guztian zehar, Ricard-Begiristain Memoriala

URNIETA, HERNANI ETA OSTADAR taldeekin

KADETE MAILA

SPORTING - URNIETA "B"

9.00etan Herreran

OHOREZKO INFANTIL MAILA

SPORTING - URNIETA

10.30etan Herreran

INFANTIL TXIKI

SPORTING - URNIETA

12.00etan Herreran

ARRATSALDEKO 16.00etatik UKE Futbol taldeen 2012/2013ko AURKEZPENA

EMAKUMEZKO KADETEAK

URNIETA - HERNANI

18.00etan URNIETAN

PREFERENTE MAILA

MUNIBE - URNIETA

18.30etan ANDOAINEN

EMAKUMEZKO GAZTEEN MAILA

(oraindik zehazteko dago)

2012ko irailaren 15, larunbata

KADETE MAILA

URNIETA - VASCONIA

10.00etan URNIETAN

INFANTIL TXIKI

URNIETA - EUSKALDUNA

11.30etan URNIETAN

OHOREZKO INFANTIL MAILA

URNIETA - MARTUTENE

13.00etan URNIETAN

KADETE MAILA

IDIAZABAL - URNIETA "A"

11.00etan  IDIAZABALEN

EMAKUMEZKO GAZTEEN MAILA

URNIETA - IDIAZABAL

16.00etan URNIETAN

PREFERENTE MAILA

EUSKALDUNA - URNIETA

16.30 edo 18.30etan (zehazteko dago)  ANDOAINEN

EMAKUMEZKO KADETE MAILA

MARIÑO - URNIETA

(Ordutegia zehazteko dago) IRUNEN

2012ko irailaren 16, igandea

EMAKUMEZKO GAZTEEN MAILA

URNIETA - MARIÑO

12.00etan URNIETAN

  

 

 

 

 

 

 

 

 

AURREDENBORALDIKO UKE FUTBOL TALDEEN PARTIDUAK - Compartir en Tuenti AURREDENBORALDIKO UKE FUTBOL TALDEEN PARTIDUAK - Compartir en Facebook AURREDENBORALDIKO UKE FUTBOL TALDEEN PARTIDUAK - Compartir en Tweeter

[29/07/2012] Aste buruko partiduen emaitzak

HERNANIKO TXAPELKETA

 

HERNANI   21  - URNIETA   22  (kadeteak)

Urnietarrak Txapeldun

 

HERNANI 21  -  URNIETA 22  (Gazteak)

Urnietarrak Txapeldun

Aste buruko partiduen emaitzak - Compartir en Tuenti Aste buruko partiduen emaitzak - Compartir en Facebook Aste buruko partiduen emaitzak - Compartir en Tweeter

[26/07/2012] Aste bururako partiduak

Hernaniko txapelketa:

 

Hernani - Urnieta (Kadeteak)  FINALA!!!!

Larunbata, uztailak 28, goizeko 10.00etan Hernanin

 

Hernani/Urretxu - Urnieta  (Gazteak)  FINALA!!!!

Larunbata, uztailak 28, goizeko 10.00etan Hernanin

Aste bururako partiduak - Compartir en Tuenti Aste bururako partiduak - Compartir en Facebook Aste bururako partiduak - Compartir en Tweeter

[17/07/2012] Aste bururako datozen partiduak

Hernaniko txapelketa:

Kadete mailan:

Jon Ezenarro eta Mikel Imaz (Urnietatik)

URNIETA  -  LASARTE-ORIA

Hernani, larunbata 21 arratsaldeko 16.30etan

 

Gazteen maila:

Julen Loitegi eta Aritz Lizaso (Urnietatik)

URNIETA  -   AÑORGA

Hernanin, asteazkena 25 arratsaldeko 18.00etan

Aste bururako datozen partiduak - Compartir en Tuenti Aste bururako datozen partiduak - Compartir en Facebook Aste bururako datozen partiduak - Compartir en Tweeter

[26/06/2012] Aste buruko emaitzak, Pelota

Euskal Herria, trinketea:

 

URNIETA  37  - ARKUPE  40 (1. kadeteak)

Mikel Imaz eta Jon Ezenarro Urnietarrak, txapeldunorde gelditu dira.

 

URNIETA  40  - ZARAMAGA  14  (Gazteak)

Julen Loitegi, Aritz Lizaso eta Jon Ander Oinazpi Urnietarrak, txapeldun dira.

 

Euskal herriko trinkete txapelketako Gazteen mailako txapeldunak, Kadete mailako txapeldunordeak UKEko pelota saileko arduradunarekin. ZORIONAK URNIETAR PELOTARIEI!!!!!

 

Herriarteko errendimendu txapelketa:

Infantilak:

URNIETA 18 - OIARPE2 4

Imanol Odriozola eta Inhar Oiarzabal beraien mailako txapeldun .

 

Gazteak:

URNIETA 12 - HERNANI 22

Jon Ander Oinazpi, bere mailako txapeldunorde.

 

Udaberri torneoa:

Gazteak:

URNIETA 21 - GAZTELEKU (ANDOAIN) 22

Julen Loitegi urnietarra, bere mailan txapeldunorde.

 

 

Aste buruko emaitzak, Pelota - Compartir en Tuenti Aste buruko emaitzak, Pelota - Compartir en Facebook Aste buruko emaitzak, Pelota - Compartir en Tweeter

atras 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 adelante
Urnietako Kirol Elkartea - Lege oharra