U.K.E. Eskubaloia Facebooken         U.K.E. futbola Facebooken  
HASIERA | Castellano

[09/05/2016] MAIATZAK 7-8 ASTEBURUKO EMAITZAK

Udaberri Txapelketa 4 1/2, kadeteak

Aitor Aldunberri 22- Ziotza 12.

Mundarro 22- Iker Elgarresta 8.

Hernani 22- Alain Urra 8.

-Jubenilak

Imanol Odriozola 12- Gazteleku 22.  

 
 
- Torneo San Trokaz trinketea Abadiñon, eskuz bikoteka seniorrak,
Mikel González-Aspuru 40-Julen Loitegi-Oier Gurutzealde* 14
 
* Oierrek lesionatua dagoen Eñaut Esnalen lekua hartu zuen Julenen ondoan
 

[13/04/2016] APIRILAK 9-10 ASTEBURUKO EMAITZAK

 -Trinketea eskuz, GRAVNI txapelketa eskuz bikoteka seniorrak

Julen Loitegi/Eñaut Esnaola 40- Iparralde 24.

 

- Hernaniko Tilos txapelketa, paleta gomaz seniorrak

Iban Barrutia/Xabier Pavón 22- Hernani 3.

 

- Udaberri Txapelketa, lehen mailako kadeteak, 4 1/2an eskuz banaka

 

Usurbil 12- Aitor Aldunberri 22.

 

Eple 7- Alain Urra 22.

 

Iker Elgarresta 12- Oiarpe 22. 


[02/03/2016] OTSAILAREN 27-28 ASTEBURUKO EMAITZAK

Pala  motza seniorrak,

Altzatarra 1  40 – 34 Borja y Xabier 

Jubenilen finala  4 ½ an Zizurren

Imanol 12 – 18  Uribe

 

Imanol, finaleko sakeetako batean


[17/02/2016] OTSAILAREN 13-14 ASTEBURUKO EMAITZAK

 

Gipuzkoako txapelketea trinketean. Eskuz bikoteka

 

- KADETEAK

Iker Elgarresta/Aitor Aldunberri 16- Oiarpe (1) 40.

 

- 1. mailako SENIORRAK,

Julen Loitegi/Eñaut Esnaola 40- Brhar Zana (3) 34.

 

Udaberri Txapelketa

 

- ESKUZ BIKOTEKA KADETEAK

Alain Urra/Iker Elgarresta 12- Azkoitia 22.

 

- PALETA GOMAZ SENIORRAK,

Jon Iturbe/Unai Arozena 25 - Tolosa (2) 23.

Alde Zaharra (2) 25- Iban Barrutia/Xabier Pavón 11.

 

- PALA MOTZA  SENIORRAK

Altzatarra (3) 40- Xabier Amantegi/Xabier Garagorri 26.

 

4 1/2 Torneoa Zizurren,

 

- ESKUZ BANAKA JUBENILAK

Imanol Odriozola 18- Oiarpe 12 .

 


[15/02/2016] URTARRILAREN 30-31 ASTE BURUKO EMAITZAK

Euskal Liga. Seniorrak pala motzean. Euskal Herriko txapelketa

Kurene 40- Aitor Argiñarena/Xabier Garagorri 14.
 

Gipuzkoako txapelketa, Trinketean, bikoteka

Kadeteak

Iker Elgarresta /Aitor Aldunberri 40- Allerru 4.
 

Lehen mailako seniorrak

Julen Loitegi/Eeñaut Eesnaola 40- Mundarro 24.


Zizur txapelkeka, 4-1/2 eskuz jubenilak

Imanol Odriozola 18- Ezcaray 14.


[14/01/2016] URTARRILAREN 9-10 ASTE BURUKO EMAITZAK

Udaberri Txapelketa,

- Eskuz bikoteka kadeteak

Eple 14- Iker  Elgarresta- Alain Urra 22.

- Paleta gomaz seniorrak,

Landare 15- Jon Iturbe-Unai  Arozena 25.

Iban  Barrutia- Xabier Pavón 15- Azkoitia (1) 25.

Jon Iruretagoiena- Xabier Pérez de Arenaza 15- Euskal Jolas (1) 25

- Pala motza seniorrak,

Aitor Argiñarena-Mikel Jauregi 22- Xxabier Garagorri- Beñat Txapartegi 40.


Gipuzkoako trinkete txapelketa eskuz banaka,

- Kadeteak,

Aitor Aldunberri 30- Ziotza 16.

- Jubenilak,

Imanol Odriozola 35- Hernani 5.

- 2. mailako seniorrak

Eñaut Esnaola 40- Behar Zana 22.

- Lehen mailako seniorrak

Julen Lloitegi 40- Behar Zana 26.

 


[09/12/2015] ABENDUAREN 5-6 ASTEBURUKO EMAITZAK

- Infantilak: Unai Elgarresta kanporatua, Udaberri txapelketako eskuz banakako final zortzirenetan. 

Eple 2 - Unai Egarresta 0

- Seniorrak pala motzean, Altzatarra (2) 32- Urnieta (3) 40. Aitor Argiñarena eta Xabier  Garagorri

 


atras 1 | 2 | 3 | 4 ... 13 | 14 | 15 adelante
Urnietako Kirol Elkartea - Lege oharra